O nas

Bez nazwy-1Nasza filozofia bazuje się na precyzyjnej selekcji win, które przedstawiamy na Polskim Rynku.
Współpracujemy tylko z tymi producentami, wina których są częścią tradycji danego regionu i zasługują na prezentację w innym kraju. Importujemy wino, które dostarcza wielu wspaniałych doznań smakowych oraz niezapomnianych chwil w gronie przyjaciół, rodziny czy partnerów biznesowych.

Robimy wszystko co w naszej mocy, żeby wina z naszej oferty dopasowały do gustu każdego, od miłośnika do konesera. Wino jest naszą pasją, którą pragniemy podzielić się z Naszymi Klientami
Mamy nadzieję, że u nas każdy znajdzie wino idealnie pasujące do jego charakteru, stylu życia oraz nastroju.Bez nazwy-4

Serdecznie zapraszamy do współpracy sklepy winiarskie, a także właścicieli i managerów obiektów gastronomicznych. Rozpatrzymy każdą propozycję. Nasi eksperci osobiście odwiedzają wszystkie winnice i wybierają tylko te wina, które spełniają najwyższe standardy jakości. Wina z naszej oferty są dostępne w sprzedaży hurtowej i detalicznej. W razie zamówienia większej partii towaru import wina odbywa się tuż po złożeniu przez Państwa zamówienia.  Swoim zasięgiem obejmujemy cały kraj, a nasi przedstawiciele są gotowi dotrzeć do każdego miejsca w Polsce i służyć pomocą. W celu uzyskania bardziej szczegółowych informacji, zapraszamy do zapoznania się z ofertą na stronie lub prosimy o kontakt telefoniczny, mailowy lub przez formularz kontaktowy na stronie internetowej.

Добавить комментарий