Winiarskie gospodarstwo Księcia P. M. Trubeckogo Merlot

Wino gronowe pospolite stołowe naturalne wytrawne czerwone

risling

Winiarskie gospodarstwo Księcia P. M. Trubeckogo
Merlot

Winiarskie gospodarstwo Księcia P.M. Trubeckogo zostało założone w 1889 roku, swoje pierwsze nagrody otrzymało w 1900 roku w Paryżu na Światowej wystawie win.

Wino Merlot z „Winiarskiego gospodarstwa Księcia P.M. Trubeckogo” gronowe jednolity stołowe naturalne wytrawne czerwone, wytwarza się z winogron odmiany Merlot, wyhodowanych na niepowtarzalnych Dnieprzańskich zboczach gospodarstwa. Nie mniej niż 6 miesięcy w dębowych beczkach.

Wino o rubinowym kolorze z granatowym odcieniem.

Wino o mocno rozwiniętym, gatunkowym bukiecie z nutami dojrzałej wiśni, makowego ziarnka i nutkami rodzynek. Smak jest pełny, harmoniczny, okrągły.

Zaleca się podawanie w temperaturze +16°C, +18°C.

Doskonale współgra z daniami mięsnymi i jarzynami.

Gwarancyjny termin przechowywania: 12 miesięcy od daty rozlewu.

Zgodnie z ДСТУ 4806 Wina, w których po zakończeniu gwarancyjnych terminów przechowywania nie pojawiło się zmętnienia czy dostrzegalny osad, są przydatne dla późniejszego przechowywania i realizacji. Poleca się przechowywać w ściemnionych wentylowanych pomieszczeniach, gdzie nie ma postronnego zapachu, przy wilgoci powietrza nie więcej niż 85%, w temperaturze od +8°C do +20°C. Skład: winogrona Merlot, zawiera antyutleniacz dwutlenek siarki.

Wartość odżywcza w 100g: białko – 0g; tłuszcz – 0g; węglowodany – 0,3g.

Wartość energetyczna (kcal): 57-82 kcal.

Nie zawiera GMO (Organizmy modyfikowane genetycznie).

Wino wyprodukowano w ПАТ „Księcia Trubeckogo”, 74344, Ukraina, obwód Chersoński, rejon Berysławski, w. Wesele, ul. Swiridowa, 3. tel/fax (05546) 52750.

Nie zaleca się spożywać osobom do 18 roku życia, kierowcom przy prowadzeniu samochodu, ciężarnym i karmiącym kobietom, ludziom w podeszłym wieku, alergikom i sportowcom.

 

 

Опубликовано в Czerwone, Kolonist