Winiarskie gospodarstwo Księcia P. M. Trubeckogo Naddnipriańskie

Wino gronowe pospolite stołowe naturalne wytrawne białe

risling

Winiarskie gospodarstwo Księcia P. M. Trubeckogo Naddnipriańskie

Winiarskie gospodarstwo Księcia P.M. Trubeckogo zostało założone w 1889 roku, swoje pierwsze nagrody otrzymało w 1900 roku w Paryżu na Światowej wystawie win.

Wino Naddnipriańskie jest naturalne gronowe markowe stołowe wytrawne białe, wytwarza się z winogron Riesling, wyhodowanych na niepowtarzalnych

Dnieprzańskich zboczach gospodarstwa. Nie mniej niż 1,5 roku w dębowych beczkach. Wino o jasnym, słomkowym kolorze z lekkim odcieniem zieleni.

Bukiet skomplikowany, z nutą dojrzałej wiśni, maka i rodzynek. Smak miękki, pełny, świeży. Poleca się podawanie wina w temperaturze 10-12°C.

Idealnie współgra z daniami rybnymi oraz sałatkami z owoców morza.

Gwarancyjny termin przechowywania: 12 miesięcy od daty rozlewu.

Zgodnie z ДСТУ 4806 Wina, w których po zakończeniu gwarancyjnych terminów przechowywania nie pojawiło się zmętnienia czy dostrzegalny osad, są przydatne dla późniejszego przechowywania i realizacji. Poleca się przechowywać w ściemnionych wentylowanych pomieszczeniach, gdzie nie ma postronnego zapachu, przy wilgoci powietrza nie więcej niż 85%, w temperaturze od +8°C do +20°C. Skład: winogrona Riesling, zawiera antyutleniacz dwutlenek siarki.

Wartość odżywcza w 100g: białko – 0g; tłuszcz – 0g; węglowodany – 0,2g.

Wartość energetyczna (kcal): 57-76 kcal.

Nie zawiera GMO (Organizmy modyfikowane genetycznie).

Wino wyprodukowano w ПАТ „Księcia Trubeckogo”, 74344, Ukraina, obwód Chersoński, rejon Berysławski, w. Wesele, ul. Swiridowa, 3. tel/fax (05546) 52750.

Nie zaleca się spożywać osobom do 18 roku życia, kierowcom przy prowadzeniu samochodu, ciężarnym i karmiącym kobietom, ludziom w podeszłym wieku, alergikom i sportowcom.

Опубликовано в Bez kategorii, Białe, Kolonist, Wytrawne
0 комментариев на “Winiarskie gospodarstwo Księcia P. M. Trubeckogo Naddnipriańskie
1 Отклики /Обратные ссылки для "Winiarskie gospodarstwo Księcia P. M. Trubeckogo Naddnipriańskie"
  1. Best Editing Service

    The amount of written content has been growing exponentially recently, and it’s no wonder. For students, writing is an inseparable part of college and university assignments; for businesses, online publishing is a way to reach customers. The need for…