Winiarskie gospodarstwo Księcia P. M. Trubeckogo Oksamyt Ukrainy

Wino gronowe pospolite stołowe naturalne wytrawne czerwone

risling

Winiarskie gospodarstwo Księcia P. M. Trubeckogo
Oksamyt Ukrainy

Winiarskie gospodarstwo Księcia P.M. Trubeckogo zostało założone w 1889 roku, swoje pierwsze nagrody otrzymało w 1900 roku w Paryżu na Światowej wystawie win.

Wino Oksamyt Ukrainy naturalne, gronowe, markowe, stołowe, wytrawne, czerwone, wytwarza się z winogron Cabernet Sauvignon, wyhodowanych na wyjątkowych Dnieprzańskich zboczach gospodarstwa. Nie mniej niż 2 lata w beczkach dębowych. Wino ma rubinowy kolor z granatowym odcieniem.

Smak pełny, aksamitny. Zaleca się podawanie w temperaturze +16°C, +18°C. Idealnie komponuje się z potrawami mięsnymi oraz jarzynami.

Gwarancyjny termin przechowywania: 12 miesięcy od daty rozlewu.

Zgodnie z ДСТУ 4806 Wina, w których po zakończeniu gwarancyjnych terminów przechowywania nie pojawiło się zmętnienia czy dostrzegalny osad, są przydatne dla późniejszego przechowywania i realizacji. Poleca się przechowywać w ściemnionych wentylowanych pomieszczeniach, gdzie nie ma postronnego zapachu, przy wilgoci powietrza nie więcej niż 85%, w temperaturze od +8°C do +20°C. Skład: winogrona Cabernet, zawiera antyutleniacz dwutlenek siarki.

Wartość odżywcza w 100g: białko – 0g; tłuszcz – 0g; węglowodany – 0,3g.

Wartość energetyczna (kcal): 57-79 kcal.

Nie zawiera GMO (Organizmy modyfikowane genetycznie).

Wino wyprodukowano w ПАТ „Księcia Trubeckogo”, 74344, Ukraina, obwód Chersoński, rejon Berysławski, w. Wesele, ul. Swiridowa, 3. tel/fax (05546) 52750.

Nie zaleca się spożywać osobom do 18 roku życia, kierowcom przy prowadzeniu samochodu, ciężarnym i karmiącym kobietom, ludziom w podeszłym wieku, alergikom i sportowcom.

 

 

Опубликовано в Czerwone, Kolonist, Stołowe, Wytrawne